azra atıcı
Azra ATICI
Psikolog
29 Aralık, Çanakkale doğumluyum. 2009 yılında BDÜ Psikoloji bölümümde lisans eğitimimi tamamladım. 5yıl süresince Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Bakım Merkezlerinde aile danışmanı ve yönetici pozisyonunda çalıştım. Bilişim şirketinde personel danışmanlığı yaptım.
2015 yılında çocuk yogası ve oyun terapisti eğitimimi aldım. Psikolojik testler eğitimimi (Agte, metropolitan okul olgunluğu testi, gesell gelişim figürleri testi, bir insan çiz testi, peabady resim kelime testi, frostig görsel algı testi, bender geştalt görsel motor testi, okula hazırlık testi, porteus labirent testi, kent E.G.Y ,R.B.Cattell ).
2015 yılında Uşak Üniversitesinde pedogojik formasyonumu tamamladım. 2015 yılından bu yana bir özel eğitim merkezinde aile danışmanlığı, özel güvenlik kurumunda etkili iletişim eğitmenliği ve etüt merkezinde aile danışmanlığı ve çocuklarla çalışmaktayım. Manisa adliyesinde psikolog bilirkişi olarak çalışmaktayım. International 2016 Quantum Coaching sertifikamı da alıp bireysel danışmanlık ve Yaşam Koçluğu da yapmaya başladım.
2019 mart ayı bilişsel davranışçı terapi eğitimini, 2019 kasım ayında çözüm odaklı terapi eğitimini ve 2020 ocak yetişkin ve çocuklarla klinik görüşme teknikleri eğitimini tamamladım.